تبلیغات
کسب و کار الکترونیکی

آموزش کسب و کار الکترونیکی، کسب و کار الکترونیکی، مدیریت کسب و کار الکترونیکی، تبلیغات آنلاین، انجام سفارش در کسب و کار الکترونیکی، بهینه سازی سایت، بازاریابی ویروسی، مدیریت ارتباط با مشتری، فروش و بازاریابی، بازاریابی اینترنتی، مشاوره کسب و کار الکترونیکی - مهدی شهبازی
پونیشا :: نیروی کار مجازی

  Affiliate marketing یک روش بازاریابیست که در آن کسب و کار به یک یا چند نفر که از طریق این برنامه، بازدید کننده یا مشتریانی را به کسب و کار ارجاء داده‌اند، پاداش می‌دهد. برای مثال سایت‌ها برای ارجاء بازدیدکنندگان جدید یا خریداران جدید هدیه یا مبلغی را به شخصی که معرفی را انجام داده پرداخت می‌کنند. این صنعت چهار بازیگر اصلی دارد: کالا، شبکه،ناشر و مشتری.
فروش رابطه‌ای نوعی از بازاریابیست که محصولات و خدمات دیگران را در قبال دریافت کمیسیون برای فروش یا ارئه خدمات در سایت، وبلاگ یا از طریق لینک های که در اختیار شما قرار داده می شود بصورت آنلاین به کاربران دیگر معرفی کنید.

بطور خلاصه می توان گفت فروش رابطه‌ای یعنی بازاریابی و معرفی کالا یا خدمات دیگران به منظور فروش کالا یا خدمات آنها و استفاده مشترک از سود به دست آمده بر اساس توافق انجام شده.

منبع wikipedia
طبقه بندی: کسب و کار الکترونیکی،  مدیریت ارتباط با مشتری،  ّبازاریابی و فروش، 
برچسب ها: Affiliate marketing، همکاری فروش، روش بازاریابی، رونق کسب و کار، در آمدزایی،  

تاریخ : چهارشنبه 31 تیر 1394 | 04:26 ب.ظ | نویسنده : مهدی شهبازی | نظرات

اولین قانون موفقیت در فروش « تخصیص زمان بیشتر به مشتریان احتمالی بهتر» است. ممکن است مشتریان احتمالی زیادی برای محصولات و خدمات شما وجود داشته باشند ، اما همه آن‌ها مشتریان احتمالی مناسب شما نیستند.، در این بخش درباره فرایند فروش هشدار می‌دهیم. اغلب مشتریان احتمالی برای شرکت شما و محصولات و خدمات شما مناسب نیستند.


ادامه مطلب

طبقه بندی: ّبازاریابی و فروش،  مدیریت ارتباط با مشتری،  کسب و کار الکترونیکی، 
برچسب ها: مشتری مداری، مهارت تشخیص مشتریان واقعی، افزایش فروش، قانون 20 80، تخصیص زمان، مشتری احتمالی، مشتری،  

تاریخ : چهارشنبه 31 تیر 1394 | 12:45 ب.ظ | نویسنده : مهدی شهبازی | نظرات

تبلیغات اینترنتی به استفاده از اینترنت برای نمایش دادن نامها و علائم تجاری، شعارها و تصاویر تبلیغاتی در سایتهای پربیننده گفته می شود به نحوی که به تحقق اهداف تبلیغات کمک نماید.

مزایای تبلیغات اینترنتی :

  • ایجاد ارتباط دوطرفه : تبلیغات اینترنتی یک ارتباط دوطرفه بین تبلیغ کننده و مخاطب ایجاد می‌کند. مخاطبان نه تنها تبلیغات را دریافت می‌کنند بلکه قادرند بازخورد بدهند و سئوالات خود را در مورد محصولات با تبلیغ‌کنندگان مطرح کنند.

ادامه مطلب

طبقه بندی: کسب و کار الکترونیکی، 
برچسب ها: فواید تبلیغات اینترنتی، تاثیر تبلیغات در فروش، افزایش فروش با تبلیغات ایبترنتی، مزایای تبلیغات اینترنتی، چرا تبلیغات اینترنتی،  

تاریخ : دوشنبه 29 تیر 1394 | 03:42 ب.ظ | نویسنده : مهدی شهبازی | نظرات

اگر فکر میکنید راه اندازی یک شرکت و شروع کسب و کارتان کار غیرممکن و نشدنی است بعد از خواندن این مطلب نظرتان عوض خواهد شد.

اکثر داستان های کارآفرینان در مورد چرا و چطور راه اندازی کردن کسب و کارشان همراه با انگیزه برای من و شما است. دلیلش هرچی که باشه (یک ایده، یک حامی و یا یک تجربه) هرکارآفرینی یک داستانی برای گفتن دارد، اینکه چطور و از کجا شروع کردند و بعد چطور بهشان الهام شد که کسب و کارشون رو به سمت دیگری هدایت کنند و …

اما با تمام نکات مثبتی که این داستان ها دارند… نکته منفی نیز دارد.
فرد شنونده احساس میکند کارآفرینها و یا افراد ثروتمند خودساخته از اول میدانستند قرار از چه کاری,چه محصولی، به چه مشتری و چه زمانی بفروشند و بعد از کلی فکر کردند موفق شدند ! اما اینطور نیست.

افرادی که امروزه کارآفرین موفق به شمار میروند یک روزی مثل خیلی از افراد عادی دیگر اصلا شاید فکرش رو هم نمیکردند که یک روزی شاید ثروتمند و یا اصلا کارآفرین شوند.

اما برای شروع یک نقشه راه برایتان آماده کرده ایم.
شما با خواندن این 8 قدم شمای کلی راه اندازی کسب و کار دستتان خواهد آمد. اینکه از کجا شروع کنید، چه زمانی تمرکزتان را بر روی چه کاری بگذارید و … این مراحل به شما نشان میدهد از کدام مسیر بروید اما راهتان را خودتان باید انتخاب کنید.


از ایده تا راه اندازی یک شرکت در 8 قدم :ادامه مطلب برچسب ها: کسب و کار، شروع کار، راه اندازی یک شرکت، از ایده تا اجرا،  

تاریخ : دوشنبه 29 تیر 1394 | 12:22 ب.ظ | نویسنده : مهدی شهبازی | نظرات

آیا موافقید :
شانس، کلمه ایست برای توجیه موفقیت غیرقابل درک دیگران، 
در حالی که تلاش دیگران را کمتر میبینیم، استعدادهای آنها را نادیده میگیرم و تصور میکنیم با پارتی بازی توانستند به جایگاه بالایی در زندگی دست پیدا کنند؛
شاید برایمان خوشایند نباشد بشنویم که اخیرا محققین کشف کرده اند افرادی که جذابیت ظاهری بالایی دارند، معمولا درآمد بیشتری نسبت به دیگران دارند…


تحقیقات انجام شده در مورد متقاضیان شغلی، فروشندگان و … نتایج جالب زیر را خروجی داده :

  • اگر خوشتیپ تر از دیگران به نظر برسید، 40% احتمال استخدام شدن تان بیشتر خواهد شد
  • افرادی زیبا و جذاب، 12% بیشتر از افراد معمولا درآمد دارند
  • فروشندگان و مشاوران املاک جذاب، بیشتر از همکاران کمتر جذابشان درآمد دارند

این تحقیق توسط دو روانشناس با نام های مارکس مابیس و تانیا روزنبالت در دانشگاه میشیگان انجام شد و در مقاله ای با عنوان “چرا زیبایی مهم است” به چاپ رسید.

در مقاله چرا زیبایی مهم است مارکس و تانیا به 3 دلیل عمده اشاره کردند که به شرح زیر است :ادامه مطلب

طبقه بندی: کسب و کار الکترونیکی، 
برچسب ها: پول سازی، ظاهر پول ساز،  

تاریخ : جمعه 26 تیر 1394 | 04:29 ب.ظ | نویسنده : مهدی شهبازی | نظرات


در مدرسه چیزهایی به یاد میدهند که قرار است شیوه درست فکر کردن باشد, زیرا در طی مدت زیاد بعد از مدرسه تمام آنها را یاد می بریم, پس برای چی به مدرسه می رویم؟

در بین مدارس, بعضی از مدارس به عنوان مدرسه کسب و کار شناخته میشوند که اغلب در خارج از ایران وجود دارد اما در ایران نیز به صورت غیر انتفاعی موسساتی به صورت مدرسه کسب و کار فعالیت دارند.

این مدارس برای این منظور دایر شده اند که کسب و کار و شیوه صحیح و علمی کسب درآمد را به شما یاد بدهند. اکثرا هم حتما دروس MBA را حتما به خاطر بازار داغ امروزه اش دارند. اما این مدارس چی؟ شما به این مدارس اگر بروید (مدارس کسب و کار به اصطلاح مدرسه هستند اما بعد از میتوانید وارد این مدارس در خارج از کشور شوید و به تحصیل مشغول شوید) باید کسب و کار را به صورت تئوری یاد بگیرید و خبری از یاد بردن نیست پس چطور این کار را انجام میدهند؟

در مدارس کسب و کار به شما اصولی یاد میدهند که با آن زندگی بهتری داشته باشد, نه صرفا چندتا فرمول یاد بگیرید و با حفظ بیشتر آنها نمره بالاتری بگیرید. به ما در ایران هیچوقت این درس ها را یاد نداده اند و در اکثر اوقات دچار اشتباه میشویم زیرا اصول آنرا نمیدانیم و نمیدانیم چطور درباره ی این مسائل باید فکر کنیم…
شما اگر در مدرسه کسب و کار رفته بودید حتما این درس ها را خوانده بودید :

 


ادامه مطلب
تاریخ : پنجشنبه 25 تیر 1394 | 05:38 ب.ظ | نویسنده : مهدی شهبازی | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
تعداد کل صفحات : 3 ::      1   2   3  
لطفا از دیگر صفحات نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • مدیریت کسب و کار الکترونیک